کارت خوان های M‪.‬I‪.‬C برای دستگاه های آی پد | میهن کمپ

کارت خوان های M‪.‬I‪.‬C برای دستگاه های آی پد

یکی از مشکلاتی که اپل در آی پد و حتی آی پد۲ به سادگی از کنار آن گذشته، ولی برای کاربران محدودیت های فراوانی ایجاد کرده، عدم امکان استفاده از کارت های حافظه و کول دیسک است. حال سایت MIC Gadget نوعی رابط را برای این کار معرفی کرده که با استفاده از تکنولوژیی شبیه کیت دوربین اپل، این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد…

کارت خوان CF برای آی پد و آی پد۲ از طریق داک کانکتور به این تبلت وصل شده و برنامه مربوط به آن به صورت خودکار باز می شود. حال به آسانی و با سرعت بالا می توانید عکس و ویدیوهای روی کارت CF دوربین تان را به آی پد منتقل کنید. البته بیشترین کاربرد این ابزار برای عکاسان حرفه ای است که می خواهند از آی پد به عنوان سیستم بک آپ عکس های شان استفاده کنند. با این کار دیگر نیازی به همراه داشتن یک لپ تاپ نسبتا سنگین و معطلی های روشن و خاموش کردن آن ندارید.

این کارت ریدر در تست انجام شده ۳ عکس با کیفیت ۲۱ مگاپیکسل را که تقریبا ۱۳مگابایت حجم داشتند، فقط در ۴ ثانیه به آی پد منتقل کرد. در کنار ورودی کارت سی اف، یک ورودی USB هم بر روی این گجت تعبیه شده است که گفته می شود به راحتی امکان انتقال فایل و عکس را به آی پد ممکن می سازد.

کارت ریدرهای M‪.‬I‪.‬C برای آی پد

این سایت همچنین یک کارت ریدر سه کاره را هم برای فروش عرضه کرده است که علاوه بر کول دیسک، امکان انتقال اطلاعات از کارت های حافظه SD و MicroSD را هم برای تان فراهم می آورد. هر دو این گجت های جالب توجه و کاربردی بر روی آی پد و آی پد۲ به راحتی کار می کنند و با iOS 4‪.‬۳ هم سازگاری کاملی دارند.

از هم اکنون از طریق فروشگاه سایت M‪.‬I‪.‬C می توانید این گجت ها را با پرداخت ۳۰ دلار برای هر کدام سفارش دهید. البته برای دریافت کارت خوان SD سه کاره باید تا ۳۰ مارس صبر کنید و کارت خوان CF دوکاره هم زودتر از ۲۵ آوریل به دست تان نخواهد رسید.

ارسال نظر