پر درآمدترین بازیگران زن هند +عکس | میهن کمپ

پر درآمدترین بازیگران زن هند +عکس

priyanka-chopra-3

آیا می دانید برترین ستاره های زن فیلم های بالیوود چه کسانی هستند و چقدر حقوق می گیرند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات، در ادامه مطلب همراه ما و 9 بازیگر برتر سینمای هند باشید…

 

 

 

آیا می دانید برترین ستاره های زن فیلم های بالیوود چه کسانی هستند و چقدر حقوق می گیرند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات، در ادامه مطلب همراه ما و 9 بازیگر برتر سینمای هند باشید.

فهرست نه بازیگر زنی که در سینمای هند بیشترین دستمزد را می گیرند؛ مشخص شد. درصدر این فهرست پریانکا چوپرا قرار دارد. بازیگری که امسال به جرگه آوازه خوان ها هم پیوسته و دو تک آهنگ با دو خواننده مطرح دنیا، ویلیام و پیت بال ارائه کرده است. ظرف ده سال گذشته پریانکا چوپرا به یک ستاره در سینمای هند تبدیل شده است. وی یکی از صداپیشگان انیمیشن دیسنی «هواپیماها» هم هست که در آن ترانه ایی هم خوانده است.



فهرست بازیگران زن گرانقیمت سینمای هند به شرح زیر است:

priyanka-chopra-3

1- پریانکا چوپرا

او برای نقش آفرینی در بازسازی«زنجیر» نه کرور روپیه دستمزد گرفت و لقب گران ترین بازیگر زن را به خود اختصاص داد.



Indian star (6)

2- کارینا کاپور

نوه راج کاپور است و همسر سیف علی خان. او برای نقش آفرینی در «قهرمان» ساخته مدهور بندرکار،هشت کرور روپیه دستمزد گرفت و برای حضور درهر آگهی تجاری پنج کرور روپیه دستمزد می گیرد.



th (1)

3- دیپیکا پاودکن
رویای این بازیگر با موفقیت اقتصادی فیلم هایش «مسابقه 2»، «کوکتل» و «این جوانی دیوانگی است» به حقیقت پیوست. او برای هر فیلم سه کرور روپیه دستمزد می گیرد اما با موفقیت بی نظیر«این جوانی دیوانگی است» احتمالا او دستمزدش را بالا خواهد برد. به زودی از او فیلم «قطار سریع السیر چینای» به نمایش درخواهد آمد که در کنار شاهرخ خان نقش آفرینی کرده است.



Indian star (1)

 

4- کاترینا کیف

دستمزد این بازیگر دور رگه هندی –بریتانیایی برای نقش آفرینی در هر فیلم بطور میانکین سه- چهار کرور روپیه است. سال گذشته «تازمانی که زنده ام» ساخته یاش چوپرا و با نقش آفرینی کاترینا صد کرور روپیه فروخت. در ماه های آینده دو فیلم پر هزینه با نقش آفرینی او به نمایش عمومی درخواهد آمد: «انفجار3» و «بنگ بنگ».



Indian star (2)

 

5- بیپاشا باسو

این بازیگر اهل جنوب هند پس از موفقیت «راز 3» برای هر فیلم بطور میانگین دو تا سه کرور روپیه دستمزد خواسته است.



Indian star (3)

 

6- ویدیا بالان

او با «فیلم کثیف» به جرگه ستارگان سینما پیوست و با «یک داستان» موقعیت خود را بیش از پیش تثبیت کرد.دستمزد این بازیگر برای هر فیلم 2.5 کرور روپیه است.



Indian star (4)

 

7- سونام کاپور

دختر بزرگ آنیل کاپور است.همان مجری مسابقه چه کسی می خواهد میلیونر باشد در فیلم اسکارپسند«میلیونر زاغه نشین»ساخته دنی بویل.فیلم های نخست سونام کاپور شکست تجاری خوردند. اما امسال او با «رانجهانا» توانست طعم موفقیت را بچشد. سونام کاپور برای نقش آفرینی در هر فیلم1.5 تا 2 کرور روپیه دستمزد می گیرد.



Indian star (5)

 

8- آنوشکا شرما

سال گذشته او جوایز متعددی را برای نقش آفرینی در آخرین فیلم یاش چوپرای فقید«تازمانی که زنده ام» به خود اختصاص داد که سزاوارش بود. دستمزد آنوشکا شرما که با کمک کمپانی یاش راج فیلمز به سینمای هند معرفی شد برای هر فیلم 1.5 تا 2 کرور است.



Indian star (7)

9- سوناکشی سینها
دختر بازیگر روزهای دور سینمای هند شاتروگان سینها.هرچند سوناکشی در چهار فیلم صد کروری سینمای هند در سال گذشته نقش آفرینی کرد اما برای هر فیلم 1.5 کرور روپیه دستمزد می گیرد.می گویند او برای نقش آفرینی در«ضربه» دستمزد بیشتری خواست اما تهیه کننده نپذیرفت و خیلی زود جایش را به ژاکلین فرناندز داد.





۴ نظر

 1. مریم گفته است :
  تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳

  من ساعت رو رنگ صورتی میخام

 2. مریم گفته است :
  تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳

  من ساعت را رنگ صورتی میخوام

 3. ناشناس گفته است :
  شهریور ۱ام, ۱۳۹۳

  س.خوبی گلم

 4. مرجان گفته است :
  تیر ۳۰ام, ۱۳۹۵

  سلام

ارسال نظر