پرستار اوکراینی قذافی + عكس | میهن کمپ

پرستار اوکراینی قذافی + عكس

www.mihancamp.com

زنی که گفته میشود یک پرستار مو طلایی اکراینی الاصل قذافی است و قذافی بدون او هیچ جا نمی رود…

رخدادهای اخیر خاورمیانه و علی الخصوص لیبی توجهات را به سمت شخصیت نفهم و سفاک قذافی جلب کرده است. در همین راستا داستان پرستاران زن او هم مورد توجه بوده است!
یکی از نامهایی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت نام زنی اکراینی به نام جالینا کولوتنیسکا بود. زنی که گفته میشود یک پرستار مو طلایی اکراینی الاصل قذافی است و قذافی بدون او هیچ جا نمی رود.
گفته میشود که قذافی وقتی یک بار به دلیل مشکل ویزا نتوانسته بود او را با خود ببرد پس از حل مشکل ویزا با هوپیمای اختصاصی او را به تیم خود ملحق کرد. همین موضوع باعث بالا رفتن میزان جستجوهای اینترنتی بر روی این نام شد. همه گفتند لابد باید خیلی زن زیبایی باشد!
در این میان یک زن اکراینی که کارش ماساژ، رقص و … است با سواستفاده نام پروفایل خود را به جالینا کولوتنیسکا تغییر داد. همین موضوع او را به شدت مشهور ساخت. مشتریان او رشد سریعی کرد و به قول معروف از آب گل آلود نهنگ گرفت!
با توجه به زیبایی وی همه حدس زدند او واقعا” همان Galyna Kolotnytska اصلی است و عکسش در همه جا منتشر شد! اما مشخص شد که Galyna Kolotnytska اصلی در واقع این یکی خانم است! در واقع قذافی به دلیل اعتماد بالایی که به وی دارد او را از خود جدا نمی کند.
در دنیای اینترنت به همان میزان که همه چیز در دسترس است ممکن است اطلاعات غلط به سرعت منتشر شود.

ارسال نظر