نتیجه و حواشی بازی دربی ۷۰ بین پرسپولیس و استقلال | میهن کمپ

نتیجه و حواشی بازی دربی ۷۰ بین پرسپولیس و استقلال

تیم فوتبال پرسپولیس که دیدار رفت را به استقلال واگذار کرده بود، هفتادمن شهرآورد تهران را هم به شاگردان پرویز مظلومی باخت تا علی دایی در دو بازی رفت و برگشت شش امتیاز به استقلال هدیه کند و تیمش همچنان در بحران نتیجه نگرفتن قرار داشته باشد…

به گزارش میهن کمپ.کام، هفتادمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه به قضاوت محسن ترکی در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در پایان شاگردان پرویز مظلومی با نتیجه یک بر صفر حریف سرخپوش خود را شکست دادند.

در این دیدار که تماشاگرانی حدود ۶۵ هزار نفر از آن استقبال کردند دو تیم فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتند و صاحب موقعیت هایی نیز شدند اما این استقلال بود که در دقیقه ۴۳ توسط آرش برهانی به گل دست پیدا کرد تا نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود.

در شروع نیمه دوم پرسپولیس با میل تهاجمی بیشتری بازی را آغاز کرد و صاحب موقعیت های خوبی نیز شد اما مشکلی که در طول بیست و هفت هفته رقابتهای لیگ برتر برای شاگردان علی دایی وجود داشت در این بازی هم تاثیرگذار بود و مهاجمان این تیم قدر موقعیت هایشان را ندانستند.

شاگردان علی دایی در دقایق پایانی با حضور وحید هاشمیان حملات بیشتری را روی دروازه استقلال انجام دادند و با حضور اشپیتیم آرفی در هشت دقیقه پایانی بازی تمام تلاششان را برای جبران گل خورده انجام دادند اما بازیکنان این تیم قدر موقعیت های بوجود آمده را ندانستند تا بازی برگشت را هم مثل دیدار رفت یک بر صفر به رقیب آبی پوش واگذار کنند.

در این دیدار محسن ترکی به امیرحسین صادقی و مهدی امیرآبادی از تیم استقلال و حسین بادامکی از تیم فوتبال پرسپولیس کارت زرد نشان داد. ضمن اینکه بهتاش فریبا مربی تیم فوتبال استقلال در دقایق پایانی این دیدار توسط ترکی از روی نیمکت اخراج شد.

شاگردان پرویز مظلومی با این پیروزی ۵۲ امتیازی شد و همچنان در تعقیب تیم های سپاهان و ذوب آهن در رد سوم قرار گرفتند. شاگردان علی دایی نیز که در دیدار رفت برابر استقلال یک بر صفر باخته بودند با ۴۴ امتیاز همچنان در رده پنجم جدول رده بندی باقی ماندند.

حواشی دربی ۷۰

در آغاز نیمه دوم بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی زودتر از بازیکنان استقلال وارد زمین شدند.

* وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال پیراهن یکی از هواداران این تیم را در بین دو نیمه به سوی هواداران گرفتن و به ابراز احساسات آنها پاسخ گفت.

* پیش از آغاز نیمه دوم بازیکنان استقلال در نیمه زمین خود حلقه اتحاد تشکیل دادند.

* محمد محمدی دروازه بان تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز نیمه دوم به شدت از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

* در دقایقی میانی نیمه دوم در یک صحنه یکی از بازیکنان استقلال به زمین افتاد که بازیکنان پرسپولیس بدون توجه به بازی ادامه دادند که این مسئله باعث اعتراض شدید نیمکت نشینان استقلال، پرویز مظلومی و هوداران استقلال شد.

* هواداران تیم فوتبال استقلال با سر دادن شعارهایی خواهان وداع علی دایی با پرسپولیس شدند. این در حالی است که هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.

* در دقایقی میانی نیمه دوم برخوردی میان غلامرضا رضایی و محمد محمدی بوجود آمد که هواداران پرسپولیس معتقد بودند این صحنه خطای پنالتی بوده است و برای نشان دادن اعتراض خود نارنجکی دست ساز به زمین پرتاب کردند.

* در دقیقه ۷۶ در یک صحنه فرهاد مجیدی برخوردی با یکی از بازیکنان پرسپولیس پیدا کرد و نقش بر زمین شد در این صحنه حسین بادامکی توپ را به زمین زد که این مسئله با اعتراض شدید علی دایی روبرو شد.

* در شرایطی که هواداران استقلال به جشن و شادی می پردازند پرسپولیس ها سکوت اختیار کرده اند و بیشتر نظاره گر بازی هستند تا مشوق تیم خود.

* علی دایی و پرویز مظلومی در نیمه دوم بیشتر کنار زمین ایستاده بودند و از کنار خط تیم خود را هدایت می کردند.

* در شرایطی که هواداران تیم استقلال شعارهایی علیه بازیکنان تیم پرسپولیس سر می دادند، لیدرهای این تیم تلاش می کردند تا آنها را به آرامش دعوت کنند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید.

ارسال نظر