فراخوان احمدی نژاد فقط 16 میلیون جمع کرد! | میهن کمپ

فراخوان احمدی نژاد فقط 16 میلیون جمع کرد!

دانشگاه

پس از صحبت های احمدی نژاد در رسانه ی ملی و استفاده از این تریبون قدرتمند برای تبلیغ دانشگاه خصوصی خود و دوستانش، مسئول دفتر رئیس جمهور سابق اعلام کرد تنها 16 میلیون تومان به این دانشگاه کمک شده است. مبلغی که می بایست برای رئیس جمهوری با محبوبیت 63% و عملکرد 8 ساله ای که حداقل خودش از آن راضی است بیشتر از این ارقام می بود…

 

 

 

پس از صحبت های احمدی نژاد در رسانه ی ملی و استفاده از این تریبون قدرتمند برای تبلیغ دانشگاه خصوصی خود و دوستانش، مسئول دفتر رئیس جمهور سابق اعلام کرد تنها 16 میلیون تومان به این دانشگاه کمک شده است. مبلغی که می بایست برای رئیس جمهوری با محبوبیت 63% و عملکرد 8 ساله ای که حداقل خودش از آن راضی است بیشتر از این ارقام می بود.

یکی از مسئولان دفتر رئیس‌جمهور سابق با بیان اینکه تا روز گذشته 160 میلیون ریال کمک‌های مردمی به حسابی که محمود احمدی‌نژاد در آخرین گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم اعلام کرد، واریز شده است، اظهار داشت:


وقتی برای گرفتن ریز حساب به بانک مراجعه کردیم، با گردش حساب 35 صفحه‌ای روبرو شدیم.


وی ادامه داد: برای 160 میلیون ریال مبلغ واریز شده، 35 صفحه گردش حساب زیاد است و نشان‌دهنده این است که مبالغ واریز شده اندک و خرد مانند 50 هزار ریال و 100 هزار ریال است.


این مسئول خاطر‌نشان کرد: بیشتر از مناطق محروم به این حساب پول واریز شده و به طور مثال از منطقه بشاگرد مبلغ 70 هزار ریال و از منطقه محروم دیگری 50 هزار ریال واریز شده است و همه مبالغ واریز شده در همین حد بوده و نشانگر این است که ساکنان مناطق محروم علاقه دارند به رئیس‌جمهور سابق در راه‌اندازی دانشگاه یاری رسانند.

ارسال نظر