عکس های دیدنی از کنسرت بنیامین | میهن کمپ

عکس های دیدنی از کنسرت بنیامین

تصاویری از کنسرت «بنیامین»: آن چه هیچ جا ندیده‌اید…


میهن کمپ | http://mihancamp.com

در کنار لباس‌های ساده بنیامین طراحی صحنه متفاوت این اجرا جلب توجه می‌کرد. میز و صندلی، تیر چراغ برق در کنار تخته‌ای که رویش تلفنی تعبیه شده بود و بنیامین از ابتدای کنسرت……

جمعه شب کنسرت بنیامین بهادری در سالن مملو از جمعیت میلاد برگزار شد. جمعیتی که اغلبشان را جوانان تشکیل می‌دادند به شدت نسبت به حضور بنیامین روی صحنه ابراز احساسات کردند تا بنیامین کنسرتش را با اجرای ترانه خط سوم شروع کند.

در کنار لباس‌های ساده بنیامین طراحی صحنه متفاوت این اجرا جلب توجه می‌کرد. میز و صندلی، تیر چراغ برق در کنار تخته‌ای که رویش تلفنی تعبیه شده بود و بنیامین از ابتدای کنسرت کلماتی روی آن می‌نوشت. کلماتی که با کامل شدن به جمله: «من عاشق شدم، حالم بده» رسیدند.
بنیامین در این کنسرت تعداد زیادی از ترانه‌های دو آلبومش را اجرا کرد. در‌‌ همان اوایل کنسرت بود که اجرای ترانه خاطره‌ها با استقبال و همخوانی تماشاگران همراه شد. تنگ غروب و آهای تو و حالم بده دیگر ترانه‌های محبوب مردم در این کنسرت بودند. بنیامین چند ترانه را هم با شمعی در دست اجرا کرد که مردم با نورهای موبایل او را همراهی کردند.
حضور علی منصوری بازیگر چند سریال تلویزیونی از جمله خط قرمز به عنوان نوازنده کیبورد از دیگر نکات جالب این کنسرت بود.
در اواسط کنسرت بنیامین از محسن رجب پور-مدیر شرکت ترانه شرقی-تشکر کرد و او را بهترین مدیر موسیقی ایران دانست. رجب‌پور هم در صحبت‌هایی خبر از کنسرت گروه آریان و بنیامین در کیش داد و اعلام کرد جدید‌ترین آلبوم بنیامین شهریور منتشر می‌شود. رجب‌پور در پایان ابراز امیدواری کرد این کنسرت به زودی یک روز دیگر تمدید شود.

 

میهن کمپ | http://mihancamp.com

***

میهن کمپ | http://mihancamp.com

***

میهن کمپ | http://mihancamp.com

***

میهن کمپ | http://mihancamp.com

ارسال نظر