عکس های بی حجابی علنی در ساحل بوشهر | میهن کمپ

عکس های بی حجابی علنی در ساحل بوشهر

3tare.com | بی حجابی علنی در ساحل بوشهر+عکس

سایت سوک – آری ایام نوروز است و بعضی ها به استان بوشهر آمده اند – که ای کاش نمی آمدند – و با خود بی حجابی و بی غیرتی را در ساحل و اماکنی همچون پاساژ های بوشهر بصورتی بسیار زننده و نفرت برانگیز اشاعه داده اند . اما آنچه که دردآورتر از همه چیز است اینکه هیچ خبری از مسئولان امر به معروف و نهی از منکر در میان این همه فساد نیست تا جائی که این افراد هنجار شکن با هر تیپ و قیافه ای که دوست دارند در خیابان های بوشهر حاضر می شوند .

مشکل تا آنجا پیش رفته است که اخیرا یکی از مسئولان بلندپایه امنیتی کشور با لباس مبدل به استان بوشهر سفر نموده و بعد از مشاهده این همه بی حجابی ، در تعبیری که باید باعث خجالت بعضی ها !!! باشد ، می گوید : ” منطقه آزاد اجتماعی بوشهر ” .

برای مشاهده عکس ها و توضیحات به ادامه مطلب بروید …

3tare.com | بی حجابی علنی در ساحل بوشهر+عکس

در ابتدا از انتشار تصاویر زیر از مردم عزیز و غیرتمند بوشهر عذر خواهی می کنیم ولی برای اینکه فردا روزی ، عده ای نگویند اصلا خبری نبوده است ، گوشه ای کوچک از عکس های قابل انتشار را منتشر نموده ایم .

استاندار بوشهر در گفتگوی کوتاهی با سایت سوک ، درباره معضل بدحجابی که در حال تغییر به سوی بی حجابی توسط عده ای هنجارشکن است عنوان کرد :در سال گذشته زمانی که اینجانب نسبت به بدحجابی هشدار داده و اقداماتی کردم ، عده ای در استان سکوت کردند و حتی بعضی از رسانه ها انتقاد کردند اما علمای بزرگ دردیگر استان ها از این اقدام بنده حمایت و موضع گیری قاطع کردند .

محمد حسن جهانبخش افزود : از روز ۱۴ فروردین این موضوع را بصورت ویژه در استان پیگیری خواهیم کرد .

امام جمعه موقت بوشهر نیز گفت : عده ای در استان به فکر این مسائل نیستند و متأسفانه وضعیت مناسبی از لحاظ حجاب بعضی از خانم ها در شهر دیده نمی شود .

حجت الاسلام اسماعیل نیا که با سوک گفتگو می کرد اظهار داشت : البته اینجانب به عنوان مسئول حوزه طلاب بانوان استان اقداماتی مانند ایجاد چندین نمایشگاه و تبلیغ باحجابی در بیلبوردهای متعدد به مقابله با این موضوع رفته ام و از تعدادی از خواهران طلبه نیز در این زمینه برای امر به معروف کمک گرفته ایم اما یک تنه به مقابله با این پدیده رفته ام و عزمی را برای همراهی در بعضی از مسئولین نمی بینم .

اما آن چیز که مایه تاسف است و دل هر دلسوز به ارزش های شناخته شده نظام را جدا به درد می آورداین است که در مکان هائی در شهر بوشهرکه اوج بی حجابی مشهود است ، خبری از مسئولین
امر به معروف و گشت ارشاد نیست .

شاید ذکر این نکته ضروری است که
در زمانی که استاندار بوشهر در ارتباط با مسئله حجاب اقداماتی را در استان
انجام دادند ، بعضی از رسانه ها به نقد غیرمنصفانه آن پرداختند ولی اکنون
که بزرگترین خیانت ها به اسلام و خون شهدا توسط عده ای هنجارشکن انجام می
شود نه تنها سکوت می کنند بلکه بسیار از عدم پخش یک فیلم که مورد انتقاد
شدید خانواده های شهدا قرار داشته است ، ناراحت شده و مقالات تحلیلی
آنچنانی منتشر می نمایند .

با مشاهده این وضعیت ، سایت سوک بر خود
واجب می داند تا بر خلاف بعضی از مسئولین که برای حفظ میز خود و یا کاهش
محبوبیتشان حاضر نیستند در این ارتباط اقدام موثری نمایند ، این موضوع را
در روزهای آینده بصورت جدی پیگیری نماید و هرگز از آن نخواهد ترسید که از
محبوبیت سایت سوک کاسته شده یا عده ای با دشنام این سایت را به تندروی
محکوم نمایند ، بلکه تا زمانی که این سایت برقرار باشد به سهم خود ”
نخواهیم گذاشت که خون شهداء فرش راهمان شود ” .

ارسال نظر