سید جلال حسینی ماندنی شد. اما چگونه؟ | میهن کمپ

سید جلال حسینی ماندنی شد. اما چگونه؟

سید جلال حسینی

سید جلال حسینی بالاخره موافقت کرد که در پرسپولیس باقی بماند. اما نه به همین سادگی! جدا از مبلغ فضایی قرارداد او، وی درخواست بامزه ای هم از باشگاه داشت که در نهایت پذیرفته شد…

 

 

 

سید جلال پرسپولیس بازیکن فصل پیش پرسپولیس، بالاخره قرارداد جدیدی با این باشگاه منعقد کرد و در پرسپولیس ماندنی شد. اما رقم قرارداد و درخواست وی از باشگاه و آقای رویانیان جالب توجه است!

در جريان مذاكرات حسيني بعد از چك و چانه زدن روي مبلغ قرارداد و توافق روي رقم يك ميليارد، درخواست ويژه اي هم داشت و اصرار داشت تا اين بند حتما در قراردادش گنجانده شود.

حسيني تاكيد داشت كه وظيفه تامين تغذيه اش در طول فصل و وعده هاي ناهار و شام بر عهده باشگاه پرسپوليس است! البته اين نكته جديدي نيست. اصرار سیدجلال برای تمرکز روی فوتبالش در طول فصل به حدی است که معمولا از باشگاه متبوعش وعده‌های غذایی را هم طلب می کند تا وقت خود را با آشپزی یا رفتن به رستوران تلف نکند.

او در سپاهان هم هر 3 وعده غذایی خود را از باشگاه دریافت می کرد و به همین خاطر کمتر در محافلی چون رستوران و… رویت می شد. البته براي فصل جديد به رويانيان تخفيف داده و صبحانه را در خانه ميل مي‌كند!

ارسال نظر