سريال هاي جالب تلويزيون در ماه رمضان | میهن کمپ

سريال هاي جالب تلويزيون در ماه رمضان

سريال هاي دیدنی تلويزيون در ماه رمضان


میهن کمپ | http://mihancamp.com

سقوط یک فرشته، سی‌امین روز، پنج کیلومتر تا بهشت، تکیه بر باد، بگو که هستم و سرگشته عناوین مجموعه های تلویزیونی است که امسال در ماه مبارک رمضان از شبکه های سیما پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاين به نقل از واحد مرکزی خبر، تلویزیون امسال نیز طبق روال سال‌های قبل سریال هایی ويژه ماه مبارك رمضان را براي پخش از شبكه هاي مختلف سيما تدارك ديده كه به شرح ذيل است :

سقوط یک فرشته

تهیه کننده سريال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام بهرامیان گفت : این مجموعه که برای شبهای رمضان شبکه یک ساخته می شود ، داستان خانواده‌ای را روایت می کند که دچار تحول می‌شوند.

رامين عباسی زاده افزود: حدود 70 درصد از این مجموعه تدوین و تصویربرداری شده است .

وی به بازی مسعود رایگان، فریبا کوثری، مهرداد صدیقیان، خاطره اسدی و شبنم مقدمی در سریال سقوط یک فرشته اشاره کرد.

سی‌امین روز

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سریال «سی‌امین روز» برای پخش در ماه رمضان درنظر گرفته شده است.

این سریال که به کارگردانی جواد افشار مراحل پایان تصویر برداری را می گذراند، حکایت مردی به نام سیاوش است که ناخواسته دستش به خون برادر رفیقش آغشته می شود.

در این سریال بازیگرانی از جمله آزاده صمدی، ‌پژمان بازغی، سیما تیرانداز، رزیتا غفاری، محمود عزیزی و کوروش سلیمانی ایفای نقش می کنند.

پنج کیلومتر تا بهشت

شبکه سوم سیما هم برای رمضان امسال، سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» را روی آنتن می‌برد.

کارگردان این سریال گفت:‌ تهیه این سریال تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و امیدوارم با توجه به صحنه ها و مضامین ماورایی این سریال، مورد توجه همگان قرار گیرد.

افخمی به بازی داریوش فرهنگ، مهدی سلوکی، شبنم قلی خانی، نفیسه روشن، رضا توکلی، پردیس افکاری، سولماز غنی، رضا آحادی و شهنام شهابی در سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» اشاره کرد و افزود: این سریال درباره جوانی به نام امیرحسین است که در یک شرکت وارداتی دارو کار می‌کند اما در جریان سرقت اموال شرکت، درگیر ماجراهایی می‌شود.

کارگردان «پنج کیلومتر تا بهشت» یادآور شد: این سریال را سجاد ابوالحسنی در30قسمت35 دقیقه‌ای نوشته و داود هاشمی، تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشته است.

تکیه بر باد

سریال «تکیه بر باد» هم که ملودرام اجتماعی است قرار است رمضان امسال از شبکه تهران روی آنتن برود.

کارگردان این سریال گفت :‌ این سریال درباره دختری به نام عاطفه است که برای تحصیل به شهر دیگری سفر کرده و همین امر موجب ماجراهای دیگری شده است.

معظمی افزود: بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، مهدی فخیم‌زاده، افسانه پاکرو، شهرام عبدلی، بهزاد خداویسی، اشکان خطیبی، شراره دولت‌آبادی، نگین معتضدی و محمد مهدوی در سریال «تکیه بر باد» ایفای نقش کرده اند.

این سریال به تهیه‌کنندگی حمید رضا مهدوی و نویسندگی عباس نعمتی و محمد سلطانی در30 قسمت تهیه شده است.

«تکیه بر باد» در لوکیشن‌هایی در کامرانیه، شهرک غرب و کن تصویربرداری شده است.

بگو که هستم

«بگو که هستم» سریال شبکه های استانی “شما” در سیمای مرکز اصفهان در حال تولید است.

این سریال به کارگردانی اکبر منصورفلاح و بازی جهانبخش سلطانی، مهدی سلوکی، پرستو گلستانی، مهدی امینی‌خواه، محمد الهی، پوراندخت مهیمن، مهدی باقر بیگی، کاظم افرندنیا، محمدعلی میاندار، شیرین صمدی، نرگس صابری و مهدی شهداد مراحل پایانی را پشت سر می گذارد.

داستان این سریال30 قسمتی درباره فردی است که بعد از چند بار که خانه را ترک کرده به خانه‌اش مراجعه می‌کند، متوجه می‌شود همسر و فرزندانش خانه اجاره‌ای را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته‌اند، زندگی وی در جریان آشنایی با چند دانشجو دچار تغییراتی می‌شود.

سرگشته

شبکه قرآن و معارف سیما هم برای نخستین بار اقدام به ساخت سریال تاریخی درجه الف با عنوان «سرگشته» کرده و این سریال را برای ماه رمضان درنظرگرفته است.

سریال «سرگشته» به تهیه‌کنندگی سید افصل میرلوحی و کارگردانی محمد حسین حقیقی در شهرک سینمایی احمد آباد مستوفی تولید شده است.

داستان این سریال درباره شخصیت عبیدالله ابن حر جعفی است که پس از دیدار با امام حسین (ع) دچار تردید می‌شود.

گلچهره سجادیه، زهیر یاری، عبدالرضا اکبری، بهزاد فراهانی و انوشیروان ارجمند از جمله بازیگران این سریال هستند.

ارسال نظر