زن جوانی که برای انتقام از پدرش نقشه کشید | میهن کمپ

زن جوانی که برای انتقام از پدرش نقشه کشید

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا و میهن کمپ، اوایل خرداد امسال زن جوانی هراسان در تماس با پلیس مشهد از حمله دو مرد نقابدار به خانه اش خبرداد…

لطفا جهت خواندن ادامه به ادامه مطلب مراجعه کنید …

او به ماموران گفت: هفته گذشته پدرم به مسافرت رفت و من برای اینکه سرقتی در خانه اش رخ ندهد، همراه همسرم و پسر ۴ساله ام به خانه او رفتیم.  صبح روز بعد مرد نقابدار وارد آپارتمان شده و با تهدید دست و پای مرا با چسب بستند. آنها همچنین با قراردادن کاردی زیر گلوی پسر چهار ساله ام تهدید کردند اگر در برابرشان مقاومت کنم، پسرم را می کشند. دزدان خشن سپس با دستبرد به گاوصندوق پدرم هرچه پول، طلا و مدارک بود از آنجا سرقت کردند.بارفتن سارقان دست و پای خود را باز کرده و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

برای پیگیری این ماجرا با توجه به حساسیت ماجرا یک تیم از کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با حضور در محل تحقیقات برای شناسایی دزدان را آغاز کردند.

با توجه به اینکه محل سرقت خانه آپارتمانی بود و هیچ ردی از ورود به زور  روی در مشاهده نمی شد، ماموران احتمال دادند سرقت از سوی سارقی آشنا صورت گرفته باشد. به همین خاطر تحقیقات را بر روی بستگان شاکی متمرکز کردند.

کارآگاهان در جریان بازجویی از خواهر شاکی که در طبقه بالای محل سرقت زندگی می کرد با اظهارات او مشکوک شده که متهم در بازجویی ها سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: با پدرم اختلاف شدیدی داشتم و همیشه به دنبال فرصتی بودم تا از او انتقام بگیرم.با رفتن پدرم به مسافرت فرصت را مناسب دیده و دو سارق را برای این کار عجیر کردم.

صبح روز حادثه بعد از رفتن همسر و خواهرم به محل کار، در را برای دزدان باز کردم. من می خواستم با این کار فقط از پدرم انتقام بگیرم و تصور نمی کردم سارقان خشن خواهر زاده بی گناهم را تا یک قدمی مرگ پیش ببرند.

با این اعترافات کارآگاهان ۲همدست زن جوان را شناسایی کرده و آنها را در عملیات ضربتی به دام انداختند.

سرهنگ بیدمشکی رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظر