رژیم غذایی سوپر استار ها | میهن کمپ

رژیم غذایی سوپر استار ها

داشتن یک رژیم از سوپر استارها


میهن کمپ | http://mihancamp.com

حتما برای شماپیش آمده که با دیدن یک ستاره سینما پیش خودتان بگویید چطور این‌ها اینقدر اندام متناسبی دارند ! اما واقعیت این است که این افراد مثل مردم عادی اگر مراقب غذاخوردن خود نباشند و مرتب و حرفه‌ای ورزش نکنند مثل بسیاری از افراد دیگر چاق شده و تناسب اندام خود را از دست می‌دهند. چیزی که برای یک ستاره سینما به منزله خودکشی حرفه‌ای است.

نگاهی خواهیم داشت به بخشی از تمرینات ورزشی و رژیم‌های غذایی تعدادی از ستارگان هالیوود. با خواندن این مطلب خودتان متوجه می‌شوید که این افراد برای داشتن اندامی متناسب چقدر مرارت می‌کشند.

جدیدترین مامور۰۰۷ سینما بدون شک فیزیکی‌ترین و عضلانی‌ترین جیمز باند تاریخ سینما را به تصویر کشیده است. کریگ برای این‌که از هر جهت آماده بازی در نقش باند باشد برنامه ورزشی و غذایی بسیار سنگینی را اجرا کرد که نتیجه فوق‌العاده‌ای را در پی داشت. برنامه غذایی او سفت و سخت اما به حد کفایت انعطاف‌پذیر بود.

او از ساعت ۲ بعدازظهر به بعد دیگر کربوهیدرات‌های ساده مثل شکر یا قند نمی‌خورد. در ضمن از ساعت ۵ عصر به بعد هم کربوهیدرات نشاسته‌ای مثل سیب‌زمینی، نان یا برنج نمی‌خورد. او روزانه ۲ لیتر آب و ۲ نوع میوه مختلف می‌خورد.برنامه غذایی او از ۳ وعده غذای اصلی و ۲ میان وعده تشکیل می‌شد. صبحانه او معمولا شامل ۲ عدد تخم مرغ و ۲ عدد نان ، و ناهار و شام گوشت قرمز یا ماهی به اضافه سبزی‌های پخته شده .

کریگ با کمک این رژیم غذایی و یک برنامه تمرینی ۵  روز در هفته سطح آمادگی جسمانی خود را در حدی افزایش داد که توانست در ۲ فیلم “کازینو رویال” و” ذره‌ای آرامش الهی” تقریبا در تمام صحنه‌های زد و خورد و اکشن بدون استفاده از بدل، بازی کند.

Hugh Jackman هیوج جکمن صبح‌ها چه ساعتی بیدار می‌شود؟جکمن، یکی از پرطرفدارترین سوپراستارهای حال حاضر هالیوود است که در سال ۲۰۰۸ به‌عنوان جذاب‌ترین مرد روی کره زمین انتخاب شد. این بازیگر مطرح فیلم‌های اکشن که عمده شهرتش را مدیون بازی در سری فیلم‌های” مردان ایکس “است برای رسیدن به اندام ورزیده و متناسب برای فیلم‌های اکشن و مهم‌تر از آن حفظ این شرایط بدنی، رژیم غذایی و تمرینات ورزشی دشواری انجام داده.

جکمن ۴۳ ساله به‌طور معمول، ۵ بار در هفته روزی یک ساعت و نیم ورزش می‌کند. تمرینات او بیشتر بر مبنای دویدن روی تردمیل و کار با دستگاه شبیه‌ساز قایقرانی و پارو زدن است. رژیم غذایی او مثل بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای بیشتر بر محور خوردن مواد‌غذایی پروتئینی با حجم بالاست و چه ماده غذایی پروتئینی بهتر از سفیده تخم مرغ.

برنامه جکمن به این صورت است که هر روز ساعت ۴صبح از خواب بیدار می‌شود و چند سفیده تخم مرغ خام می‌خورد. سپس هر ۳ساعت یک‌بار بازهم سفیده تخم مرغ می‌خورد.

Gwyneth Paltrow گوینت پالترو  رمز لاغری او پس از بارداری!

بعد از چند سال کم کاری به دلیل بارداری و سپس مراقبت از کودک خردسال، این ستاره دهه ۹۰ هالیوود با بازی در فیلم‌های” آیرن من” یک و ۲مجددا به صدر جدول ستارگان هالیوود جهید. اتفاقی که کمتر کارشناسی آن را پیش‌بینی می‌کرد. پالترو مدت‌هاست، از یک رژیم ماکروبیوتیک پیروی می‌کند که در آن مبنا مصرف غذاهای فرآوری نشده است.

اما بعد از بارداری و تولد نخستین فرزندش” اپل” رژیم غذایی او تغییر کرد بعد از تولد اپل او گرایش عجیبی به خوردن سیب‌زمینی سرخ کرده، پنیر گریل شده و ماست پیدا کرد. او در وب‌سایتی که برای صحبت درباره جزئیات رژیم و برنامه‌های سم‌زدایی راه‌اندازی کرده نوشته:«من علاقه زیادی به روزه‌ گرفتن و سم‌زدایی دارم و سالی چند بار برای دفع سموم و بهبود شرایط روحی و جسمی روزه می‌گیرم. »

او برای سم زدایی از برنامه معروفی به نام استاد پاکیزگی استفاده می‌کند که شامل لیمو ، فلفل قرمز تند ، شربت افرا و آب است.

Scarlett Johansson اسکارلت جوهانسون  از عشق به فست‌فود تا پیتزای سبزی‌ها!

ارسال نظر