روابط دکتر خزعلی و آیت الله خزعلی رو به بهبود +عکس | میهن کمپ

روابط دکتر خزعلی و آیت الله خزعلی رو به بهبود +عکس

مهدی خزعلی

حدود 2 سال پیش، آیت الله خزعلی با نگارش نامه ای سرگشاده، راه و مرام خود را از پسرش (دکتر مهدی خزعلی) جدا کرده و گفت: مهدی از مسیر منحرف شده؛ دیگر با وی کاری نداشته و با او حرف نخواهم زد.

اما جدیدترین گزارش حکایت از روابط رو به بهبود این پدر و پسر دارد. تصاویر بیشتر در ادامه خبر…

 

 

 

حدود 2 سال پیش، آیت الله خزعلی با نگارش نامه ای سرگشاده، راه و مرام خود را از پسرش (دکتر مهدی خزعلی) جدا کرده و گفت: مهدی از مسیر منحرف شده؛ دیگر با وی کاری نداشته و با او حرف نخواهم زد. اما جدیدترین گزارش حکایت از روابط رو به بهبود این پدر و پسر دارد.

پس از آنکه دو سال پیش، آیت الله خزعلی طی نامه ای، از فرزندی مهدی خزعلی اعلام برائت کرد، شنیده ها حکایت از بازگشت رابطه ی عادی این پدر و فرزند دارد.


پس از آنکه برخی موضع گیری های سیاسی مهدی خزعلی باعث ناخرسندی جدی پدر او شد، آیت الله خزعلی با انتشار بیانه ای نوشت «مدت مدیدی است پسرم مهدی خزعلی از راه مستقیم منحرف شده درست در خط مقابل قرار گرفته هر چه نصحیت می‌کنم و برای هدایتش متوسل به اولیای خدا می‌شوم اثر نمی‌کند…. با بعضی از علمای بزرگ صحبت کردم، فرمود دست نگه دار شاید به راه بیاید. دیگر کاسه صبرم لبریز شده، دیگر با او صحبت نمی‌کنم و حرف‌های نامناسب او را بر نمی‌تابم.»


با این حال، شنیده ها حکایت از بازگشت رابطه ی عادی میان پدر و پسر دارد.


این گزارش می افزاید: مهدی خزعلی نیز مدتهاست موضع گیری سیاسی نداشته و درخواست مکرر مصاحبه رسانه های خارجی و ضدانقلاب برای گفت و گو را رد کرده است.


تصاویر زیر، خود گویای دوستی این پدر و پسر است:

مهدی خزعلی مهدی خزعلی مهدی خزعلی

ارسال نظر