ده مکان دیدنی در آمریکا ! | میهن کمپ

ده مکان دیدنی در آمریکا !

9

امروز در نظر داریم تا ده مکان برتر دیدنی را در آمریکا معرفی کنیم . ده مکانی که شاید تا به حال تصاویرشان را دیده باشید اما ارزش از نزدیک دیدن آنها تجربه بسیار متفاوتی خواهد بود.

برای مشاهده ده مکان دیدنی آمریکا ، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ir2327

پارک ملی کوه های اسموکی:

پارک ملی اسموکی که پر بازدید ترین پارک ملی امریکا است در دو ایالت تنسی و کارولینای شمالی قرار دارد. به دلیل پوشش های مختلف گیاهی و جانوری که  دارد جز میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده. مساحت آن نیز بیش از 500 هزار  آکر است.

ir2327-1

مجسمه آزادی

همگی در فیلم ها این مجسمه را دیده ایم ، این مجسمه را به عنوان نماد آزادی در جزیره ای با همین نام در نزدیکی منهتن قرار گرفته است. می توانید با بالا رفتن از 377 پله به بالای مجسمه رفته و از نمای بالای آن اطراف را مشاهده کنید. البته در آنجا موزه ای قرار دارد که می تواندی سیر تاریخی مشاهده کنید.

ir2327-2

کوه راش مور :

تنها کشوری که تصویر روسای جمهور خود را روی کوه حکاکی کرده اند امریکا است . شما می توانید صورت های تئودور روزولت ، ابراهام لینکلن ، جورج واشنگتن و توماس جفرسون را ببینید. این مناطق زیبا در اطراف تپه های سیاه قرار دارند.

ir2327-3

آبشار نیاگارا :

درست است ، این آبشار در کشور امریکا نیز قرار دارد چرا که بین آمریکا و کانادا است. اما نکته جالب آن است که منطقه آمریکایی آن بسیار جذاب ترا ست . در هر دقیقه حدود 750 هزار گالن اب در این آبشار سرازیر میشود.

ir2327-4

بازار خیابانی ملی :

تنها مکان تفریحی رایگان و جالب در آمریکا ، بازار خیابانی ملی است. چرا که هیچ ورودیه ای پرداخت نخواهید کرد . در اطراف آن هم موزه های رایگان قرار دارند !

ir2327-5

چهار گوشه آمریکا

در منطقه کوچکی از امریکا جایی وجود دارد با این نام . این منطقه دقیقا بین چهار منطقه آریزونا ، کولورادو ، نیومکزیکو و یوتاه است.

ir2327-6

رد پای آزادی

در بوستون  شما شاهد مسیری 4 کیلومتری خواهید بود که  شما را به 16 مرکز تاریخی هدایت میکند. این مسیر به رد پای آزادی معروف است.

ir2327-7-1

پل گلدن گیت :

یکی از تصاویری که قطعا تا به حال دیده اید ، پل گلدن گیت است و  میتوان آن را به عبارتی نمادین نامید. برج های بلند این پل بعضا به ارتفاع 230 متر است و طول آن نزدیک 2736 کیلومتر است !

ir2327-8-1

کوه های آپالاچ

یکی از بلند ترین مراکز پیاده روی در امریکا کوه های آپالاچ هستند. مسیری 3508 کیلومتری که از 14 ایالت امریکا عبور میکنند.

ir2327-9

گرند کانیون

پارک ملی گرند کانیون که معنای آن دره بزرگ است یکی از مشهور ترین جاذبه های امریکا است.

 

ارسال نظر