دستگیر یک فرد مرتبط با منافقین و سازمان سیا در ۲۵ بهمن | میهن کمپ

دستگیر یک فرد مرتبط با منافقین و سازمان سیا در ۲۵ بهمن

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در برنامه تلویزیونی “دیروز، امروز و فردا ” در خصوص حوادث روز ۲۵ بهمن، گفت: نفاق در ۲۵ بهمن به صورت جدی وارد عمل شده بود و اگر ما در این بحث شهیدی داشتیم، شهیدی است که به دست منافقین به شهادت رسیده است.

وی افزود: در این خصوص فردی دستگیر شده که اسلحه داشته و از مجموعه نفاق است. وی برای اقداماتی که انجام داده از سوی منافقین مأموریت داشته و افرادی را به شهادت رسانده است.

مصلحی با اشاره به اینکه حتی گلوله‌ای که وی شلیک کرده مشخص شده، خاطرنشان کرد: منافقان سعی داشتند وی را از کشور خارج کنند اما توسط ماموران وزارت اطلاعات دستگیر شد و در حال حاضر اطلاعات بسیار مناسبی را در اختیار مأموران وزارت اطلاعات قرار داده است.

وی تأکید کرد: همچنین در حوادث ۲۵ بهمن فرد دیگری از سوی ماموران وزارت اطلاعات دستگیر شد که مرتبط با سازمان جاسوسی آمریکا( سیا) بوده است.

وزیر اطلاعات بیان داشت: وی اطلاعاتی از صحنه‌های اغتشاشات را با توجه به افرادی که به کار گمارده بود دریافت و به سازمان سیا ارائه می‌کرد.

مصلحی خاطرنشان کرد: از مدتی پیش این فرد توسط مأموران وزارت اطلاعات مورد رصد اطلاعاتی قرار گرفته بود و در روز ۲۵ بهمن در صحنه حوادث دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: این فرد ایرانی است و تحت تأثیر سازمان سیا با این سازمان همکاری داشته است.

ارسال نظر