دستگیری شرور زورگیر با نوچه‌هایش | میهن کمپ

دستگیری شرور زورگیر با نوچه‌هایش

ماموران پلیس استان تهران در عملیاتی ضربتی شرور معروف اسلامشهر را که اقدام به زورگیری و سرقت به عنف می‌کرد را به همراه شش تن از نوچه‌هایش دستگیر کردند…

اوایل فصل بهار سال جاری ماموران انتظامی اسلامشهر از طریق تماسی از مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰» در جریان وقوع سرقتی در یکی از مغازه‌های این شهرستان قرار گرفتند.

ماموران انتظامی با حضور در صحنه حادثه دریافتند که یکی از اراذل و اوباش به نام اسلامشهر که شرب ‌خمر کرده بود، سعی در سرقت از یکی از مغازه‌های این شهرستان را داشته، اما هنگامی که برادر این زورگیر از حضور پلیس مطلع شده بود، این اوباش مشهور را فراری داده بود.

هنوز ساعتی از گزارش این حادثه نگذاشته بود که ماموران پلیس مجددا از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰» در جریان وقوع نزاع و درگیری در همان مغازه‌ با خبر شدند.

ماموران با حضور در صحنه حادثه با پیکر خون‌آلود صاحب مغازه‌ روبرو شدند که با جسم تیز و برنده‌ای (شیشه نوشابه) مورد حمله تعدادی از افراد ناشناس قرار گرفته بود.

این فرد مضروب در تشریح حادثه به ماموران گفت که در حال بستن مغازه‌ و شمارش وجوه نقد داخل صندوق بودم که همان اوباشانی که هنگام ظهر به مغازه‌ من حمله کرده بودند، مجددا به سراغم آمدند و ضمن شکستن شیشه‌ها و تخریب اجناس داخل مغازه‌ با استفاده از شیشه نوشابه مرا مضروب کرده و به سرعت متواری شدند.

وی از ناحیه چشم به شدت مجروح شده و در جریان این حادثه یکی از چشمان خود را از دست داد. با توجه به حساسیت این موضوع تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پیگیری این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

کارآگاهان با تحقیقات اولیه خود دریافتند ضارب یکی از اراذل و اوباش بنام اسلامشهر است که پیش از این نیز به علت اقدامات مجرمانه خود بارها دستگیر و روانه زندان شده بود.

کارآگاهان با مراجعه به مخفیگاه این فرد دریافتند که وی به همراه برادرش و پنج تن از نوچه‌های خود به یکی از استان‌های کشور فرار ‌کرده‌اند.

با متواری‌شدن این افراد کارآگاهان پلیس تحقیقات ویژه‌ای را برای شناسایی محل اختفای این افراد آغاز کرده و سرانجام این دو برادر را به همراه پنج تن از نوچه‌های خود در یکی از استان‌های کشور و در حالی که قصد خرید و فروش خودرویی را داشتند در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سردار علیرضا اکبرشاهی، فرمانده انتظامی استان تهران و البرز در این باره گفت: تمامی افراد دستگیرشده دارای سوابق متعدد کیفری هستند و پیش از این نیز بارها به دلیل انجام اقدامات مجرمانه دستگیر و راهی زندان شده بودند.

ارسال نظر