درگیری با بهداد سلیمی (قوی‌ترین مرد جهان) در بیمارستان! | میهن کمپ

درگیری با بهداد سلیمی (قوی‌ترین مرد جهان) در بیمارستان!

بهداد سلیمی

درگیری با بهداد سلیمی (قوی‌ترین مرد جهان) در بیمارستان!

بهداد سلیمی

میهن کمپ: بهداد سلیمی که برای عیادت از سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری (کوروش باقری) به بیمارستان پیامبر رفته بود، با حمله یکی از مربیان خرم‌آباد مواجه شد…

بهداد سلیمی

درگیری با بهداد سلیمی (قوی‌ترین مرد جهان) در بیمارستان!

بهداد سلیمی که برای عیادت از سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری (کوروش باقری) به بیمارستان پیامبر رفته بود، با حمله یکی از مربیان خرم‌آباد مواجه شد.

عیادت سه ملی پوش وزنه‌برداری از کوروش باقری با حاشیه‌ای همراه بود.


بهداد سلیمی، نواب نصیر شلال و سعید محمدپور، ظهر پنجشنبه برای عیادت کوروش باقری به بیمارستان “پیامبر” تهران رفتند اما پس از این عیادت و هنگام ترک بیمارستان، اتفاق عجیبی رخ داد.


وقتی سلیمی در حال ترک بیمارستان بود یک مربی، به سمت سلیمی حمله ور شد و به صورت وی سیلی زد که منجر به پاره شدن لب قوی‌ترین مرد جهان شد. البته سلیمی با رفتاری پهلوانانه از درگیری اجتناب و بیمارستان را ترک کرد.


قهرمان ورزش ایران هیچ گاه تصور این را نمی کرد که نتیجه‌ی عیادت از سرمربی تیم ملی وزنه برداری یک سیلی و لبی پاره برای او باشد!


سعید محمدپور، وزنه‌بردار المپیکی ایران که همراه بهداد سلیمی بود، با تایید حمله به بهداد سلیمی در بیمارستان “پیامبران” گفت: داخل بیمارستان یکی از مربیان خرم آباد جلوی بهداد سلیمی را گرفت و گفت “تا دیروز علیه کورش باقری مصاحبه می‌کردی و الان رفیقش شدی” و پس از آن به او حمله ور شد که بهداد سلیمی با منش پهلوانی خود هیچ برخوردی با او نکرد و حتی هیچ حرفی هم به او نزد که این نشان دهنده شخصیت بزرگ سلیمی است و خود من واقعا از این کار بهداد سلیمی خوشحال شدم.

ارسال نظر