خودروی خورشیدی نیسان + عکس | میهن کمپ

خودروی خورشیدی نیسان + عکس

کمپانی ماشین سازی” نیسان ” در کشور ما با وانت های بزرگش که معمولا آبی رنگ هستند شناخته می شود. ولی این شرکت ژاپنی صاحب طرحی بسیار زیبا و جالب برای اتوموبیل های حمل و نقل درون شهری در آینده ای نزدیک است. این خودرو کوچک ” Nuvu ” یا “دید جدید” نام دارد یک ماشین خورشیدی کوچک است که قابلیت حمل 3 نفر سرنشین را داراست و تنها 3 متر طول و 1.5 متر ارتفاع دارد.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید!

نباید فراموش کرد که یکی از اصول اساسی برای طراحی خودروهایی مربوط به زندگی های شهری امروز و آینده مسئله ابعاد وسیله نقلیه ما است. امروز بسیاری از طراحان خودرو به این باور رسیده اند که بحث ابعاد در طراحی خودرو بسیار مهم و حیاتی است و به همین دلیل سعی کردند تا جایی که ممکن است اندازه این گونه از خودرو ها را کوچک نگاه دارند.

این خودرو از یک بدنه شیشه ای در سقف و اطراف خود بهره می برد که اولا دیدی کامل را به شما می دهد و در عین حال در بخش بالایی این خودرو یک صفحه خورشیدی نصب شده است که تامین انرژی این خودرو را بر عهده دارد. این خودرو می تواند با سرعت بیشینه 120 کیلومتر در ساعت حرکت کند . نگاهی به داخل این خودرو نیز می تواند جالب باشد. رنگ آمیزی با رنگهای روشن و استفاده از جدیدترین فناوری های ارتباطی و کنترلی هر لحظه از رانندگی با این خودرو برای شما خاطره انگیز خواهد کرد.

ارسال نظر