حمید استیلی سرمربی جدید پرسپولیس | میهن کمپ

حمید استیلی سرمربی جدید پرسپولیس

حمید استیلی سرمربی پرسپولیس شد

(ساعت ۱۰:۳۰ دوشنبه شب) حمید استیلی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد . حبیب کاشانی به بلافاصله بعد از اینکه حکم بازگشتش به پرسپولیس را امضا کرده دید با حمید استیلی تماس گرفت و او را سرمربی پرسپولیس معرفی کرد. حمید استیلی هم در تماسی با علی کریمی و مهدی مهدوی کیا با اعلام این خبر از آنها خواست که برای فصل بعد در پرسپولیس بازی کنند. استیلی در همین چندساعتی که سرمربی پرسپولیس شده با چند بازیکن تیم تماس گرفته و از آنها خواسته فصل بعد در پرسپولیس بمانند.

لطفا جهت خواندن ادامه به ادامه مطلب مراجعه کنید …

حمید استیلی سرمربی پرسپولیس شد. حبیب کاشانی، سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس که رابطه دوستانه و نزدیکی با ستاره سابق پرسپولیس دارد با این که بعد از قهرمانی تیمش در جام حذفی استعفا کرده بود دیروز استعفایش را پس گرفت. پیشتر هم مشخص شده بود که امکان همکاری کاشانی و علی دایی برای فصل بعد وجود ندارد و ماندن کاشانی معنایی جز رفتن دایی ندارد.

از این رو کاشانی تمام شایعات ماه های اخیر را به واقعیت تبدیل کرد و حمید استیلی را به عنوان سرمربی برگزید.

گفته می شود کاشانی هم با چند بازیکن از جمله علی کریمی تماس گرفته تا فصل بعد برای پرسپولیس بازی کند.

به این ترتیب کاشانی پس از کش و قوس فراوان بالاخره قهرمان جام حذفی را به استیلی سپرد. او اولین باری که مدیریت پرسپولیس را بر عهده گرفت هم تمایل زیادی داشت استیلی را مربی تیم کند اما افشین قطبی کسی بود که هدایت سرخ ها را عهده دار شد. کاشانی که بعدها اعلام کرد آن روز اشتباه کرد و باید تیم را به استیلی می سپرد در دومین حضورش در باشگاه هم دایی را جانشین کرانچار کرد.

سال آینده اما بالاخره این حمید استیلی، ستاره دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ پرسپولیس روی نیمکت مربیگری این تیم خواهد نشست.

ارسال نظر