حسینیان: در مراسم تحلیف روحانی، با گوجه از جک استراو پذیرایی میکنم | میهن کمپ

حسینیان: در مراسم تحلیف روحانی، با گوجه از جک استراو پذیرایی میکنم

روح‌الله حسینیان

روح الله حسینیان نماینده مجلس و عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت از حضور سران فتنه

و برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری و با گوجه از جک استراو پذیرایی میکند…

 

 

روح الله حسینیان نماینده مجلش شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت از حضور سران فتنه در مراسم تحلیف حسن روحانی جلوگیری میشود. و همچنین در صورت حضور جک استراو در این مراسم، با گوجه از وی پذیرایی خواهد کرد!

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تأکید بر اینکه مجلس باید از حضور برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری کند، گفت:‌ حضور جک استراو در مجلس با عکس‌العمل نمایندگان همراه می‌شود.

روح‌الله حسینیان با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب در مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ مسئولیت برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب بر عهده مجلس بوده و دولت جدید بدون هماهنگی با مجلس نمی‌تواند اقدام به دعوت افراد و مقامات کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت خارجه اقدام به دعوت مقامات کشورهای غربی، و شیوخ عرب کرده، تصریح کرد: از نظر قانون، دولت جدید تا قبل از مراسم تحلیف قدرتی برای اتخاذ تصمیم ندارد، بنابراین اجرای این وظایف بر عهده مجلس است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تأکید بر اینکه باید از حضور سران فتنه و برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری شود، گفت: حضور جک استراو در مجلس با عکس‌العمل نمایندگان همراه می‌شود، از این‌رو در صورت حضور این فرد در مراسم تحلیف من با گوجه از او پذیرایی می‌کنم.

ارسال نظر