جنایت در خانه عنکبوتی معتادان | میهن کمپ

جنایت در خانه عنکبوتی معتادان

۵ ماه پس از وقوع ۲ جنایت در خانه عنکبوتی معتادان، عامل جنایت‌ها دستگیر شد و راز قتل زن ۲۵ ساله و مرد ۴۵ ساله را فاش کرد…

به گزارش «جام‌جم»، بامداد روز ۲۸ شهریور امسال در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع ۲ فقره قتل در خیابان شهید محلاتی تهران ماموران همراه بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی عازم محل شدند.

در تحقیقات اولیه در محل جنایت مشخص شد، خانم جوانی حدود ۲۵ ساله و یک مرد میانسال در طبقه اول یک ساختمان به قتل رسیده‌اند و عامل یا عاملان جنایت هر دو نفر را خفه کرده و متواری شده‌اند.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط، بازپرس شاهنگیان دستور قضایی مبنی بر پیگیری پرونده را در پلیس آگاهی صادر کرد.

در تحقیقات مقدماتی از مرد صاحبخانه، وی بیان کرد، اوایل صبح متوجه باز بودن در آپارتمان شدم، چند بار مستاجر واحد اول را صدا زدم اما وقتی پاسخی نشنیدم، وارد خانه شده و با جسد فریده (مستاجر) و مردی‌ناشناس روبه‌رو شدم و موضوع را به پلیس خبر دادم.

در پی این اظهارات، در مرحله دیگر از تحقیقات ماموران متوجه شدند افراد معتاد به این محل رفت و آمد می‌کرده‌اند، به طوری که در بازرسی از محل جنایت، وسایل مصرف موادمخدر و مقادیری اسنادو مدارک کشف و ضبط و با شناسایی صاحبان مدارک معلوم شد، مدارک آنها سرقت شده است.

ردپای ۲ مظنون

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران در این باره به «جام‌جم» گفت: پس از جمع‌بندی اطلاعات مشخص شد، خانه‌ای را که در آن ۲ نفر به قتل رسیده‌اند، فردی به نام هادی اجاره کرده است. به این ترتیب ماموران هادی را در منطقه پیروزی شناسایی و دستگیر کردند.

هادی در تحقیقات گفت: من و فریده (مقتول) قصد ازدواج داشتیم به همین منظور این خانه را برای او اجاره کردم و چون به موادمخدر اعتیاد داشتم، پس از اجاره خانه، برای ترک اعتیاد در کمپی بستری شدم. از قتل فریده و مرد غریبه زمانی اطلاع یافتم که در این محل (کمپ) به سر می‌بردم.

هادی افزود: زمانی که درکمپ بستری بودم به برادرم، مهدی وکالت دادم تا اجاره‌نامه را فسخ و پول رهن را از صاحبخانه دریافت کند.

در ادامه هادی با مشاهده تصویر جسد مردمیانسال، هویت او را نیز شناسایی و عنوان کرد این فرد اعتیاد شدیدی به موادمخدر داشت و او را می‌شناختم.

رئیس پلیس آگاهی تهران اضافه کرد: پس از اظهارات هادی مشخص شد، برادر وی مهدی همراه فردی به نام بهزاد به این خانه رفته و درخواست قولنامه برای فسخ اجاره کرده‌اند که فریده گفته است، قولنامه‌ای در اختیار ندارد.

محمدیان افزود: پس از جمع‌بندی اطلاعات، ماموران در مرحله بعدی مهدی و بهزاد را به عنوان ۲ فرد مظنون بازداشت کردند که مشخص شد مهدی نقشی در جنایت ندارد. رئیس پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: در ادامه این تحقیقات سرانجام بهزاد ـ یکی دیگر از مظنونان ـ پس از تناقض‌گویی بالاخره به ۲ فقره قتل در خانه عنکبوتی معتادان اعتراف کرد.

وی گفت: پس از این‌که فریده حاضر به دادن قولنامه به من و مهدی نشد، یک روز تنهایی به خانه‌اش رفتم اما این بار هم قولنامه را به من نداد.

متهم اضافه کرد: عصبانی شدم و او را تهدید به مرگ کردم و برای آن که نشان دهم در تصمیم خود جدی هستم، ابتدا مرد میانسال به نام داوود را که پس از مصرف موادمخدر قادر به حرکت نبود، خفه کردم و در ادامه برای آن که شاهدی وجود نداشته باشد، فریده را نیز به قتل رسانده و متواری شدم و…

محمدیان گفت: در پی این اعترافات، متهم با صدور قرار بازداشت موقت برای ادامه تحقیقات روز گذشته در اختیار ماموران شعبه ۱۰ پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر