جدیدترین اخبار از حوادث آخرین چهارشنبه سال ۱۳۸۹ ! | میهن کمپ

جدیدترین اخبار از حوادث آخرین چهارشنبه سال ۱۳۸۹ !

شمار مجروحین و کشته شدگان :

رئیس اورژانس کشور از مجروح شدن ۹۲ نفر تا ساعت ۲۲ امشب در جریان حوادث چهارشنبه آخرسال خبر داد و افزود: از این تعداد ۸۵ نفر مرد و هفت نفر زن بودند و تعداد فوتی نیز همان یک نفر است.

غلامرضا معصومی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه تا ساعت ۲۲ امشب ۹۲ نفر بر اثر حوادث چهارشنبه پایان سال مجروح شده اند گفت: ۳۶ نفر از مجروحان در محل مداوا و ۵۶ نفرشان به بیمارستان منتقل شدند که حال یک نفر از این مجروحان در ارومیه وخیم گزارش شده است.همچنین احتمال افزایش کشته ها پیش بینی می شود.

وی افزود: از بین این مجروحان پنج نفر دچار قطع عضو، ۲۲ نفر دچار آسیب چشم و ۲۲ نفر دچار آسیب جدی به دست شدند.

شمار و آمار کلی آتش سوزی ها :

شمار آتش سوزیها و دیگر حوادث ناشی از برگزاری چهارشنبه پایان سال در مناطق مختلف کلانشهر تهران تا ساعت ۲۲ امشب ۲۵۵ مورد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان آتش نشانی اعلام کرد شمار آتش سوزیها و دیگر حوادث ناشی از برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال تا ساعت ۲۲ امشب ۲۵۵ مورد است که ۱۳۶ مورد آن آتش سوزی در سطل زباله، ۵۳ مورد آتش سوزی ضایعات، ۲۵ مورد آتش سوزی در منازل، ۲۳ آتش سوزی فضای سبز، ۱۵ مورد آتش سوزی وسایل نقلیه و سه مورد انفجار ترقه بوده است.

در جریان این حوادث ۲۱ نفر از شهروندان با آسیب جزئی روبرو شدند که ۱۳ نفر آنان به صورت سرپایی مداوا و هشت نفر نیز به مرکز درمانی اعزام شدند.

پیغام مدیریت بیر دانا : تیم مدیریتی بیر دانا به تمام خانواده هایی که در این شب ، که به شب شادی خانواده های ایرانی معروف است ، به غم دچار شده اند ابراز هم دردی نموده و امید داریم همه از این موضوعات و حوادث عبرت گیرند و سال بعد ، سالی پر از شادی و سرافرازی برای تمام مردمان ایران باشد و برای لحظه یا شاید لحظاتی شادی کاذب ؛ یک عمر غم را به زندگی خود و دیگران به ارمغان نیاوریم(انشالله)

ارسال نظر