تصاویر جدید خانه احمدی نژاد | میهن کمپ

تصاویر جدید خانه احمدی نژاد

احمدی نژاد

پیرو انتشار خبری در روز یکشنبه 13 مرداد ماه در میهن کمپ، با عنوان “خانه 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی احمدی نژاد”؛ عده ای از مخاطبین میهن کمپ در اصالت عکس و خبر شک داشتند. اینک تصاویر بیشتری برای تنویر افکار عمومی به پیوست ارائه میگردد…

 

 

 

پیرو انتشار خبری در روز یکشنبه 13 مرداد ماه در میهن کمپ، با عنوان “خانه 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی احمدی نژاد”؛ عده ای از مخاطبین میهن کمپ در اصالت عکس و خبر شک داشتند. اینک تصاویر بیشتری برای تنویر افکار عمومی به پیوست ارائه میگردد.

اصل خبر “خانه 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی احمدی نژاد” را از اینجا دنبال کنید.

محمود احمدی نژاد منزل محمود احمدی نژاد

عکس زیر مربوط به خانه قدیمی احمدی نژاد است:

خانه احمدی نژاد خانه احمدی نژاد

در مورد نحوه ساخت خانه احمدی نژاد، شما را به افشاگری سایت خبری بازتاب ارجاع میدهیم:

خبرنگار «بازتاب» برای تهیه گزارش و عکس از آپارتمان سازی شخصی احمدی نژاد به محل زندگی سابق او مراجعه کرد. کوچه ای بن بست در میدان 72 نارمک تهران.


کوچه ای به طول حدود 50 متر که زمین احمدی نژاد آخرین قواره جنوبی در آن است.

خانه احمدی نژاد

 

 

بیشتر خانه های این کوچه که اکثرا مانند زمین احمدی نژاد قواره های 175 متری هستند. نوسازی و تبدیل به آپارتمان های 5 طبقه شده اند اما منزل احمدی نژاد یک طبقه بیشتر از بقیه ساختمانها دارد و برای آن زیر زمین نیز پیش بینی شده است.


همان گونه که تصاویز نیز نشان می دهد. اسکلت منزل احمدی نژاد از فولاد بوده و در کنار تصاویر نیز مشخص است که علاوه بر استفاده از اسکلت فولادی، دیوارهای این خانه از بتن مسلح در حال ساخت است و اگر به قول داماد پروین احمدی نژاد خانه قبلی او را عطسه می لرزاند، منزل جدید را توپ هم نمی تواند تکان بدهد.


یکی از ساختمان سازان محل که در حال ساخت ساختمانی 9 طبقه در همین محل است، به خبرنگار بازتاب می گوید: ساختمان احمدی نژاد طوری طراحی شده که زلزله ای معادل ده ریشتر را هم می تواند تحمل کند.

خانه احمدی نژاد

 

وی می گوید: هم اسکلت فلزی و هم دیواره بتن مسلح این خانه، فراتر از استانداردهای فعلی کشور است و نمی دانم چرا این خانه را این قدر محکم می سازند.


همسایه دیوار به دیوار احمدی نژاد از اینکه به دلیل کند پیش رفتن کار اسکلت ساختمان احمدی نژادساختمان وی عقب افتاده است ناراضی بود و می گفت بخشی از اسکلت خانه احمدی نژاد آورده شده اما قطعاتی نیز از قلم افتاده که موجب شده کار تکمیل اسکلت به تاخیر بیفتند.


از دیگر نکات جالب آپارتمان سازی احمدی نژاد، مخفی نگه داشتم اطلاعات پروژه است.

خانه احمدی نژاد

 

مطابق با ضوابط شهرداری، هر ساختمان در حال احداث باید تابلویی داشته باشد که مشخصات مالک، طراح، ناظر و مجری در کنار زمان آغاز پروژه درج می شود. در حالی که برخلاف همسایه های احمدی نژاد که در حال ساخت وساز هستند و تابلوی ملک خود را درج کرده اند، تابلویی برای ساختمان احمدی نژاد وجود ندارد و حتی عوامل اجرایی نیز نمی دانند دقیقا مسئول این پروژه کیست؟


اسکلت ساختمان توسط شرکت سبلان در دست اجراست که ظاهرا سرعت پیشرفت کار نیز چندان زیاد نیست.

اصل خبر “خانه 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی احمدی نژاد” را از اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر