استاندار سمنان:احمدی‌نژاد هدیه‌ خداست! | میهن کمپ

استاندار سمنان:احمدی‌نژاد هدیه‌ خداست!

“عباس رهی”، در مراسم برگزاری نمایشگاه “بصیرت” در فرهنگسرای کومش سمنان، با بیان این که منافق در مقابل خدا ایستاده و خواهد ایستاد، افزود: منافقین زمانی جلوه‌های عملیاتشان آشکار می‌شود که دین خدا جلوه‌گر شود و اوج بگیرد. هرگاه اسلام ناب و پیامبر(ص) درخشش پیدا می‌کنند، منافقین نیز ظاهر می‌شوند…


وی گفت: در زمان انقلاب امام خمینی(ره) دیدیم که پلیدترین انسانها و زشت‌ترین چهره‌ها با امام(ره) مدت زمان طولانی صحبت کردند و امام(ره) به حرفهایشان گوش داد و در آخر فرمود، اگر من می‌دانستم حرفهای اینها درست است توجه می‌کردم اما افسوس که هیچ کدام درست نبود.

وی افزود: در زمان رهبری مقام معظم رهبری نیز، شاهد انسانهایی هستیم که همه قله‌هایی قدرت از جمله نخست‌وزیری، ریاست مجلس و… را طی کردند، اما منافقان اینها را انتخاب کردند و خط نفاق، این‌چنین آدمهایی را انتخاب می‌کند. آدمهای ساده‌لوح یا منافقانی زبردست و چیره‌دست را انتخاب می‌کند که نفاق از جوانی در آنها متبلور بود.

وی خطاب به آنها گفت: چرا گذاشتید(صبر کردید) و زمانی حرفهایتان را رو کردید که آن زمان، زمان درخشش انقلاب امام(ره) و زمان عدالت مهدوی(عج) و مهرورزی بود. در زمانی که یک انسان مردمی، از توده‌های مردم و از بین کسانی که دارای اندیشه خدایی است و طرفدار سرسخت انقلاب و اندیشه‌های امام(ره) و شاگرد رهبری است و همچون انقلاب شکل و اوج گرفته است، شما در آن زمان برمی‌خیزید.

رهی اظهار داشت: منافقین همیشه الگوی مقدسی را انتخاب می‌کنند همانطور که دیدیم رنگ سبز را انتخاب کردند، رنگی که برای مساجد و مال حسینه‌هاست و توسط سردسته اصلاح‌طلبان هم بر گردن این منافق آویخته می‌شود تا با رنگ سبز مردم را فریب دهند و با نام امام(ره) و مصادره کردن میراث امام(ره) به فریب مردم بپردازند.

استاندار سمنان معتقد است: یکی از اینها بود که دستور حمله به دانشگاهها و معابر عمومی را صادر کرد و سپاه مقابله کرد و جلوی این حمله را گرفت.

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد معصوم نیست اما پیرو معصوم است، گفت: خداوند، راه را بر این منافقان بست و انسانی را وارد صحنه کرد که این انسان با شعار عدالت‌محوری، مهرورزی و خدمتگزاری وارد صحنه می‌شود و در رکاب رهبر قرار می‌گیرد.

استاندار سمنان گفت: احمدی‌نژاد هدیه خداست و با تمام وجود، پشتیبان ولایت‌فقیه و رهبری است. احمدی‌نژاد با تمام وجود برای اجرای عدالت آمده است و با تمام وجود به قشر بیچاره و فقیر عشق می‌ورزد و به مال‌اندوزان و پلیدکاران پشت پا می‌زند. مردم فردی به نام دکتر احمدی‌نژاد را انتخاب می‌کنند که در مقابل همه ظالمان و مستکبران می‌ایستد و تمام حکام، پادشاهان و رئیس‌جمهورهای کشورهای دیگر انگشت به دندان می‌گیرند. اگر این الگو پشتوانه مردمی نداشت هرگز نمی‌توانست ایستادگی کند و این پشتوانه مردمی را خداوند به انقلاب هدیه داده است.

ارسال نظر