اخبار تصویری از گوشه و کنار جهان + عکس | میهن کمپ

اخبار تصویری از گوشه و کنار جهان + عکس

اخبار تصویری

اخبار تصویری از گوشه و کنار جهان + عکس

اخبار تصویری (8)

میهن کمپ: مجموعه‌ای از جالب‌ترین اخبار تصویری از چهار گوشه دنیا. عکس‌های بیشتر در ادامه مطلب…

اخبار تصویری

اخبار تصویری از گوشه و کنار جهان + عکس

اخبار تصویری (9)

این نقاشی دیواری بر روی دیوار یک ساختمان متروکه در لندن کشیده شده است و از عابران خواسته شده که جملات آن را کامل کنند.

روی این دیوار نوشته شده است: قبل از این که بمیرم…

اخبار تصویریاخبار تصویری (7)

آنگلا مرکل، صدراعظم و رهبر دموکرات مسیحی های آلمان، پس از روش شدن نتایج اولیه انتخابات پارلمانی آلمان، در بین هم حزبی هایش لبخند می زند اما فردایش باید نگران مذاکره برای تشکیل دولت ائتلافی با احزاب دیگر باشد.

اخبار تصویری اخبار تصویری (8)

گروه ویژه ای با احتیاط تمام از چهارده توله پاندایی که در «محل پرورش پاندای بزرگ» در شهر چنگدو واقع در استان سیچوان چین بدنیا آمده اند، مواظبت می کنند. این توله پانداها روز دوشنبه به معرض دید عموم گذاشته شدند.

اخبار تصویری اخبار تصویری (6)

تصویری هوایی از یک پل شکسته در استان سیل زده آکاپولکو در مکزیک.

دو تندباد دریایی، اینگرید و مانوئل، سراسر مکزیک را درنوردیده و با برجای گذاشتن ویرانی های بسیار، زندگی بیش از یک میلیون نفر را مختل کردند.

اخبار تصویری اخبار تصویری (4)

شیطنت مردانه!

کودکان در مرکز ابیه دو، مشغول تماشای هنرنمایی رقصندگان بولیوی در جریان جشنواره سنتی «روز آمریکا» هستند. این مراسم روز پنج شنبه ۲۸ شهریورماه در شهر ابیه دو مرکز استان آستوریاس در شمال اسپانیا برگزارشد.

اخبار تصویری اخبار تصویری (5)

هنر خیابانی در اعتراض به بی خانمان شدن تهیدستان برزیلی. سازمان عفو بین الملل، پنجشنبه ۲۸ شهریور، کارزاری را باعنوان «تخلیه اجباری کافی است» در خیابان های ریو دو ژانیروی برزیل برگزار کرد. بنا به اعلام این نهاد، ساخت و سازهای گسترده برای جام جهانی ۲۰۱۴ و المپیک ۲۰۱۶، باعث تخلیه گسترده کاشانه های بسیاری شده است.

اخبار تصویری اخبار تصویری (1)

پس از فوران آتشفشان کوه سینابونگ در اندونزی روستائیان مجبور به ترک خانه هایشان و مهاجرت به مکان های امن شدند. در زمان فوران این آتشفشان حجم عظیمی از خاکستر و گدازه های گرم استان سوماترا در شمال اندونزی را دربر گرفت. بیش از شش هزار نفر خانه های خود را تخلیه کردند. تا کنون هیچ تلفاتی در این باره گزارش نشده است.

اخبار تصویری اخبار تصویری (3)

یک عضو انصار که تحت نفوذ نیروهای مخالف بشار اسد فعالیت می کند، در تدارک شلیک یک خمپاره دست ساز از یک آی پد استفاده می کند. هدف این خمپاره، نیروهای ارتش سوریه در نزدیکی دمشق است.

اخبار تصویری اخبار تصویری (2)

زنان برزیلی با پوشیدن لباس حوری دریایی در آکواریوم مدرسه ای در سائوپائولو، تلاش می کنند افسانه حوریهای دریایی را برای بچه ها توضیح دهند.

ارسال نظر