آیا ظهور مسیح نزدیک است! | میهن کمپ

آیا ظهور مسیح نزدیک است!

فارس:مطبوعات و محافل سیاسی رژیم صهیونیستی هنوز اخبار مربوط به مصر و سرنوشت حسنی مبارک رئیس جمهوری مخلوع این کشور را بشدت دنبال می‌کنند.

لطفا جهت خواندن ادامه به ادامه مطلب مراجعه کنید …

پس از خاخام «عوادیا یوسف»، یکی از تندروترین خاخام‌های رژیم صهیونیستی که از الازهر خواستار عفو حسنی مبارک شده بود، «افرایم ملوویچ» با انتشار تصاویری در پایگاه اینترنتی یوتیوب، در سخنانی مدعی شد که سقوط دولت مبارک نشان دهنده نزدیکی ظهور مسیح است.

القدس العربی با بیان این خبر تصریح کرد: البته یهودیان قبول ندارند که عیسی علیه السلام همان مسیح است و معتقدند که مسیح قبل از پایان دنیا ظهور خواهد کرد.

بنابر این گزارش، این خاخام صهیونیست برای بهره‌برداری از حوادث مصر گفت که سقوط مبارک پس از ۳۰ سال نشان‌دهنده نزدیک بودن ظهور مسیح است که کشوری بزرگ برای یهود بنا خواهند کرد؛ به طوری که آنان می‌توانند بر همه دنیا سیطره یابند.

وی همچنین مدعی شد که مسیح طبق تلمود سی سال دارد و زمانی ظهور می‌کند که ملت‌های دچار بحران و سختی‌های فراوان هستند و این همان چیزی است که در سوریه و یمن و لیبی در جریان است.

چندی پیش نیز یک کشیش آمریکایی مدعی شده بود که در ماه «می» دنیا به پایان می‌رسد اما با گذشت موعد تعیین شده وعده کرد که این حادثه در پاییز آینده روی خواهد داد.

ارسال نظر