آغاز ساخت بزرگترین فروشگاه دنیا در شیراز | میهن کمپ

آغاز ساخت بزرگترین فروشگاه دنیا در شیراز

خبر جالب و خواندنی ساخت بزرگترین فروشگاه جهان در شیراز


میهن کمپ | http://mihancamp.com

رویال استار اینترنشنال که پایگاه اصلی آن در دبی است، اعلام کرد که بازار خرید در شیراز را به ارزش ۸۳۰ میلیون دلار به اتمام رسانده است

برای خواندن ادامه به ادامه مطلب مراجعه کنید…

به گزارش آخرین نیوز به نقل از انتخاب، این مجموعه فروشگاه از نظر تعداد مغازه ها بزرگ ترین در جهان خواهد بود. گفتنی است در ماه سپیتامبر، ۲۵۰۰ مغازه اماده اجاره خواهد بود. این مجموعه همچنین چهارمین فروشگاه بزرگ جهان از نظر مساحت می باشد که مساحت ان ۴۲۰ هزار متر مربع است. رویال استار اعلام کرد که این فروشگاه یک مجموعه کرفور خواهد داشت، ، ۶ سینما با ظرفیت ۲۴۰ صدنلی ، یک پارک داخلی ، یک قسمت مخصوص بازی های ویدیویی- بولینک و یک تالار و سه طبق بیلیارد. و پارکینگی با ظرفیت ۵۰۰ ماشین.
خمزه ابو زند گفت: ما در حال تصمیم گیری در مورد ساحت یک فروشگاه بزرگ در تهران هستیم. زمین و طراحی این مجموعه در مراحله پایان است.
به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، ابوزند که یکی از مدیران رویال استار می باشد در مورد انتخاب کشور ایران می گوید: ما به این قضیه از دید سیاسی نگاه نمی کنیم. بلکه دید ما اقتصادی و تجاری است. چشم اندازها نشان می دهد که اقتصاد ایران بهتر و قوی تر می شود و در حال درامد زایی برای جمعیتش است.

ارسال نظر