آخرین وجالب ترین رکوردهای گینس! | میهن کمپ

آخرین وجالب ترین رکوردهای گینس!

کتاب رکوردهای گینس هیچ‌گاه تعطیل نمی‌شود و خاطرات عجیب آدم‌های این کره خاکی را برای خود ثبت می‌کند. اما آخرین رکورد‌های به ثبت رسیده در این کتاب خاطرات جهانی چیست؟با هم در ادامه مطلب اخرین رکورد های این کتاب را می بینیم…

کمترین زمان ممکن برای رسیدن به یک میلیون Follower در تویتر!
این روزها انگار بازار رکورد زدن با شبکه‌های اجتماعی داغ داغ است. سریع‌ترین زمان ممکن برای رسیدن به یک میلیون Follower در شبکه اجتماعی تویتر ۲۵ ساعت و ۱۷ دقیقه طول کشیده است. این رکورد را “چارلی شین” از آمریکا به جا گذاشته است که در روزهای ۱ و ۲ همین ماه مارس انجام شده است. که تقریبا ۶ روز پیش می‌شود.

دقیقا دو هفته پیش شخص دیگری چنین رکوردی را با سایت فیس بوک برجا گذاشت و توانست در مدت ۲۴ ساعت ۵۸۸۲۴۳ like را از کاربران بگیرد. اخیرا گویا رکورد زدن با شبکه‌های اجتماعی برای گینس باب شده است!

بزرگترین گز دنیا!
بزرگترین گز دنیا هم همین چند روز پیش تهیه شده است. این گز یا همان شیرینی بادامی، ۶۶۰ متر طول دارد و در ۶ فوریه یعنی یک ماه پیش در کشور ایتالیا رونمایی شده است.

بیشترین تعداد آدمی که همزمان یه لنگه پا ایستاده‌اند!
بیشترین تعداد آدم‌هایی که روی یک پا همزمان ایستاند، ۳۳۹ نفر است. این رکورد هم در ۲۳ فوریه همین سال یعنی ۲ هفته قبل در شهر پرتلند در ایالت ارگان آمریکا به ثبت رسیده است.

بیشترین تعداد درختی که همزمان کاشته شدند!
بیشترین تعداد درختی که به صورت همزمان کاشته شده‌اند، ۶۴۰۹۶ درخت است و توسط مردم شهر سیروما و تینامباک در کشور فیلیپین به ثبت رسید. این رکورد هم در ۲۳ فوریه سال ۲۰۱۱ یعنی ۲ هفته پیش ثبت شده است.

ارسال نظر