آخرین اخبار از بازیکنان استیل آذین | میهن کمپ

آخرین اخبار از بازیکنان استیل آذین

حسین هدایتی از انتخاب و معرفی سرمربی و هیات مدیره جدید باشگاه استیل آذین در هفته آینده خبر داد …

ایسنا: مالک باشگاه استیل آذین در رابطه با علت انتخاب استان سمنان برای انتقال این تیم گفت: پس از بررسی‌های که انجام شد،‌ به این نتیجه‌ رسیدیم که استان سمنان با توجه به وضعیت جغرافیایی – بین الحرمین امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)-، وجود امکانات خوب، نداشتن تیم، وجود استعدادهای فراوان، هواداران بسیار و همچنین استقرار کارخانه استیل آذین در این استان لیاقت داشتن این تیم را دارد و تصمیم گرفتیم که استیل آذین به این استان منتقل شود.

وی با بیان این که فوتبال به هوادارانش زنده است،‌ گفت: سمنان علاقه مندان پرشوری دارد که قطعا در فصل آینده از تیم حمایت خواهند کرد.

هدایتی با بیان این که استان سمنان پتانسیل خوبی برای حمایت از این باشگاه دارد، گفت: استاندار، نمایندگان مجلس، مسئولان اتاق بازرگانی و صنایع امکانات خوبی در اختیار ما گذاشتند که فکر می‌کنم در استان‌های دیگر این امکانات وجود نداشت که امیدوارم سال آینده به امید خدا و تلاش مجموعه تیم و با استفاده از تجربه تلخ فصل گذشته مجددا به لیگ برتر باز گردیم.

وی از انتخاب سعید آذری به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه استیل آذین خبر داد و گفت: سرمربی تیم نیز حداکثر تا هفته آینده انتخاب خواهد شد. با دو گزینه به توافق رسیده‌ایم که نهایتا تا هفته آینده یک نفر را انتخاب خواهیم کرد.

هدایتی در مورد وضعیت بازیکنان این تیم گفت: از چند روز پیش کار تسویه حساب مالی بازیکنان را آغاز کردیم و ۱۵ بازیکن برگه تسویه حساب خود را دریافت کرده‌اند و کار تسویه حساب سایر بازیکنان نیز از روز یکشنبه انجام می‌شود.

رییس هیات مدیره استیل آذین اضافه کرد: آن دسته از بازیکنانی که از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارند، باید با باشگاه به توافق برسند که در این صورت رضایت نامه‌ آن‌ها صادر خواهد شد و بازیکنانی را که دلشان با تیم است و می‌خواهند باشگاه را برای صعود به لیگ برتر همراهی کنند، با آغوش باز می‌پذیریم.

هدایتی در مورد وضعیت مهدی مهدوی کیا گفت: ما با آقای مهدوی کیا هماهنگ هستیم. به وی و سه بازیکن دیگر تیم گفته‌ام که تا آخر هفته آینده صبر کنند. این را هم بگویم که قرارداد ما با مهدوی کیا یکساله بوده و او اکنون بازیکن آزاد است.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا که مگر قرار است تا هفته آینده چه اتفاقی بیفتد؟ به گفتن جمله «شما صبر کنید»، بسنده کرد.

هدایتی همچنین از تسویه حساب مالی با حسن اشجاری، سیاوش اکبرپور و همچنین امید نمازی مربی تیم فوتبال استیل آذین خبر داد.

مالک باشگاه استیل آذین گفت: غیر از سه بازیکن تمام بازیکنان تیم قراردادهای دو و یا سه ساله با باشگاه دارند.

هدایتی با تاکید بر این که خودش ریاست هیات مدیره باشگاه را همچنان بر عهده دارد، گفت: باشگاه استیل آذین یک باشگاه خصوصی است و خصوصی خواهد ماند. هیات مدیره جدید نیز هفته آینده معرفی خواهد شد.

هدایتی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین دلایل سقوط تیم فوتبال استیل آذین از لیگ برتر را چه می‌داند گفت: اشتباهات خود بنده در تصمیم گیریها، انتخاب مدیران و افراط و تفریط در کارشان، جمع کردن بازیکنان ستاره در یک جا و جوانگرایی نکردن، همه دست به دست هم داد تا این اتفاق تلخ بیفتد. از طرف دیگر متاسفانه هیچ گونه حمایت معنوی از دولت و مسئولان تهران از تیم نشد.

مالک باشگاه استیل آذین اضافه کرد: استان تهران دارای ۳۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی است. اما در این چند سال هیچ کدام از آن‌ها را ندیدیم، اما هنگامی که تیم نفت تهران به اراک منتقل می‌شد، نماینده تهران اظهارنظر می‌کرد! در حالی که حتی یک ملاقات و یا تماس تلفنی با ما نداشتند و دریغ از گفتن یک خسته نباشید.

رییس هیات مدیره باشگاه استیل آذین در پایان گفت: از مردم تهران که پنج سال به من و باشگاه استیل آذین کمک کردند، تشکر می‌کنم. باشگاه استیل آذین متعلق به تمام ایران است و اکنون نام مرکز استان سمنان روی آن است. امیدوارم همه ایران ما را مورد لطف و حمایت خود قرار دهند.

ارسال نظر